Kalendář událostí

Dny DDD a Valná hromada 2018

23. – 25. ledna 2018
Parkhotel Plzeň

Sdružení DDD připravuje pravidelné setkání členů a příznivců DDD. Rozhodnutím výboru z roku 2015 byla pro konání této výjimečné akce vybrána 3 místa, která kapacitně a organizačně nejlépe vyhovují našim požadavkům a která se budou pravidelně střídat. Jsou to  Orea Resort Devět skal v Milovech, hotel Flora v Olomouci a Park hotel v Plzni.

Místem nejbližšího setkání bude moderní kongresové centrum Parkhotelu v Plzni. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku a nabízí kvalitní ubytování a bezplatné parkování.

Kromě odborného programu připravují pořadatelé pro účastníky i zajímavý doprovodný program.

Tato tradiční akce proběhne podle osvědčeného scénáře: první den – neformální setkání účastníků, druhý den – firemní prezentace, třetí den – valná hromada.

Součástí valné hromady budou volby do orgánů Sdružení na další dvouleté funkční období. Ve smyslu usnesení minulé Valné hromady je třeba hledat nové mladé kandidáty, kteří by měli zájem se aktivně zapojit do práce výboru, redakční rady a revizora účtu. Návrhy nových kandidátů zašlete laskavě na adresu sekretariátu nejpozději do 31. prosince 2017, abychom mohli zajistit všechny potřebné administrativní náležitosti (souhlas s kandidaturou, stručný životopis).

Již dnes si prosím zapište tuto akci do svých kalendářů a využijte jedinečné příležitosti se zde setkat s přáteli i konkurenty z oboru, vyměnit si s nimi své zkušenosti a názory, vyjádřit se k činnosti výboru a přednést své náměty a připomínky ke zlepšení.

Místo Parkhotel Plzeň

Ostatní akce